Hava Dezenfekte

Novaerus plazma teknolojisi zararlı yan ürünler olmadan güçlü etkinlik göstermektedir. Çocuklar ve yaşlılar dahil olmak üzere özel yaş grupları için de oldukça idealdir. Novaerus taşınabilir ünitelerinin kullanımı kolaydır, az bakım gerektirir. Hızlı ve sürekli enfeksiyon kontrolü, koku ve partiküllerin azaltılmasında oldukça etkilidir.

Novaerus Defend  1050

Novaerus Defend 1050 geniş alanlar ve yüksek enfeksiyon riski olan mekanların iç hava ortamını hızlı ve etkili şekilde dezenfekte eder.

Novaerus Defend 1050 ürünümüzde patentli düşük enerjili plazma teknolojisi ile 5 hızlı fan ve üç aşamalı Camfil® filtre sistemi ile birlikte kullanılmıştır.

 

Dezenfeksiyon etkinliği ve partikül arındırmada etkili çözüm sunmaktadır.  Tekerlekli, bağımsız ünitelerimiz istenilen noktaya rahatça taşınabilir ve herhangi bir prize takılabilir.

Novaerus Protect 800/900

Orta ölçekli kapalı alanlarda sürekli hava dezenfeksiyonu ve koku kontrolü için tasarlanan Novaerus Protect 800/900 (NV800 / 900), 2 hızlı fanlı patentli filtresiz ultra düşük enerjili plazma teknolojisi kullanır.

 

Duvara monte edilebilir veya bir standa yerleştirilebilir ve herhangi bir prize takılabilir.

Novaerus Protect 200

Küçük ölçekli iç mekanlarda sürekli hava dezenfeksiyonu ve koku kontrolü için tasarlanan Novaerus Protect 200 (NV200), tek hızlı fan ve patentli, filtresiz ultra düşük enerjili plazma teknolojisini kullanır.

 

Duvara monte edebilir ya da bir yüzeye yerleştirilebilir ve herhangi bir prize takılabilir.

Adres

Barboros Mah. Mormenekşe Sok. Deluxia Suites No:8 D:102 Batı Ataşehir

Atalix Pharma Collagen Lift Paris Medikal Estetik Kolajen Kozmetik

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
MailLogo.png

Türkiye Distribütörü

Gizlilik Sözleşmesi

2020 © Atalix Pharma 

Tasarım